سارقان میراث فرهنگی پرسنل میراث را به گلوله بستند - جغرافیا توسعه پایدار زندگی بهتر

جغرافیا توسعه پایدار زندگی بهتر

کاری از دانشجویان ارشد برنامه ریزی آمایش سرزمین

سارقان میراث فرهنگی پرسنل میراث را به گلوله بستند

مرتضی آوری 37 ساله عضو یگان حفاظت میراث فرهنگی فارس که از قسمت پا دچار آسیب دیدگی شدید شده بود بلافاصله به شیراز اعزام و در بیمارستان نمازی شیراز بستری شد و دوبار تحت عمل جراحی قرار گرفت
به گزارش کازرون نما، حفاران غیرمجاز و غارتگران اموال تاریخی - فرهنگی در نزدیکی تنگ چوگان کازرون با شلیک گلوله، یکی از پرسنل یگان حفاظت میراث فرهنگی کازرون را زخمی کردند.

اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی فارس، پنجشنبه در مطلب ارسالی به رسانه ها از قول مصیب امیری افزود: حفاران غیر مجاز و قاچاقچیان به محض ورود نیروهای یگان حفاظت به محل قصد فرار داشتند اما هنگامی که عرصه را بر خود تنگ دیدند، یکی از نیروهای یگان حفاظت میراث فرهنگی فارس را مورد اصابت گلوله قرار دادند.

 وی ادامه داد: مرتضی آوری 37 ساله عضو یگان حفاظت میراث فرهنگی فارس که از قسمت پا دچار آسیب دیدگی شدید شده بود بلافاصله به شیراز اعزام و در بیمارستان نمازی شیراز بستری شد و دوبار تحت عمل جراحی قرار گرفت .

 امیری با بیان اینکه این حادثه پنجشنبه سیزدهم فروردین رخ داده افزود: سرنخ های متعددی در مورد عاملین این حادثه به دست آمده و استاندار فارس شخصاً دستور رسیدگی به این موضوع را صادر کرده است.

 مدیرکل میراث فرهنگی فارس گفت: نیروی انتظامی و قوه قضاییه در حال پیگیری موضوع هستند تا هرچه سریع تر عاملین این حادثه دستگیر شوند.

نظرات (0)
نظرات شما
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل : (پنهان می ماند)
وب/وبلاگ :