X
تبلیغات
رایتل


گرامی: مذاکرات اولیه برای احداث تله‌کابین در تنگه تاریخی چوگان انجام شده و امید است ساخت این تله‌کابین سبب رونق گردشگری استان فارس و بوشهر شود…

به گزارش سرویس جامعه عصر کازرون؛ حمیدرضا گرامی با تاکید بر توسعه زیرساخت‌های گردشگری در شهرستان کازرون اظهار داشت: مذاکرات اولیه برای احداث تله‌کابین در تنگه تاریخی چوگان انجام شده و امید است ساخت این تله‌کابین سبب رونق گردشگری استان فارس و بوشهر شود.

وی همچنین با اشاره به امضای تفاهم‌نامه برای ساخت محل اقامت گردشگران در محدوده امامزاده سید حسین (ع) شهرستان کازرون افزود: قرارداد اولیه این طرح با اعتبار ۱۱۰ میلیارد ریال با اداره اوقاف بسته شده است.

فرماندار کازرون با اشاره به حضور روزانه توریست‌های خارجی در این شهرستان عنوان کرد: این توریست‌های خارجی به دلیل نبود محل اقامتی و خدماتی در این شهر توقف نمی‌کنند و امید است ساخت این مجتمع سبب رونق این صنعت در شهرستان کازرون شود.

وی با اشاره به وجود ظرفیت‌های مهمی هم‌چون امامزاده سید حسین(ع)، چشمه زیبای سرابشیر، شهر بیشابور، تنگ چوگان، غار شاپور، بازار سرپوشیده، روستای گردشگری دوان، نرگس‌زارها در این شهرستان افزود: برای توسعه گردشگری در این شهرستان باید به ظرفیت بخش خصوصی توجه و از آن استفاده شود.

گرامی با اشاره به ایجاد محل‌های اقامتی سنتی در روستای گردشگری دوان و دوسیران و تاکید بر توسعه این نوع محل‌های اقامتی عنوان کرد: اهالی این دو روستا در این زمینه ورود کرده و محل‌ اقامتی با ظرفیت ۵۰ تا ۱۰۰ نفر برای رفاه حال گردشگران فراهم کرده‌اند.

منبع: خبرنگار تسنیم در شیرازتاریخ : چهارشنبه 20 خرداد‌ماه سال 1394 | 04:43 ب.ظ | نویسنده : داود معمار | نظرات (0)
.: Weblog Themes By VatanSkin :.